Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu przygotowała sprawozdanie z działań w 2019 roku. O tym, jakie dane są zawarte w raporcie i co z nich wynika mówił poniedziałkowy Gość Dnia Radia Zawiercie, asp. Grzegorz Nowak, rzecznik prasowy zawierciańskiej straży pożarnej. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 20 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:34, zachód będzie miał miejsce o 16:12. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 38 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Firma Silence Sp. z o.o. z Katowic zajmująca się marketingiem internetowym przygotowała pierwszą edycją Rankingu widoczności portalu informacyjnych w województwie śląskim. Portal zawiercianskie.pl zajął 36. ze 100. miejsc w rankingu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/portal-zawiercianskie-pl-w-rankingach-widocznosci-portali-w-woj-slaskim-wyniki/

W niedzielę 19 stycznia piłkarze ręczni Klubu Sportowego Viret CMC Zawiercie na wyjeździe wygrali mecz z SPR Górnikiem Zabrze i awansowali do grupy mistrzowskiej, w której stawką będzie awans do I ligi.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/viret-cmc-zawiercie-w-grupie-mistrzowskiej-z-szansa-na-awans-do-i-ligi-zdjecia/

W sobotę 18 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbyły się wybory Miss Jury 2020 i Miss Jury Nastolatek 2020.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/emilia-szycowska-zawiercia-zdobyla-tytul-ii-wicemiss-jury-2020-zdjecia/

Kaśka Sochacka zajęła 1. miejsce na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jej utwór “Wiśnia” ma ponad 600 tys. wyświetleń na YouTube. Lista Przebojów radiowej “Trójki” jest nadawana od niespełna 38  lat.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pochodzaca-z-gminy-kroczyce-kaska-sochacka-na-1-miejscu-listy-przebojow-programu-trzeciego-polskiego-radia-posluchajcie-jej-utworu-wisnia-wideo/

20 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *