O pracy Starostwa Powiatowego w czasie pandemii koronawirusa, nieudzieleniu pomocy finansowej Szpitalowi Powiatowemu w Zawierciu przez Gminę Żarnowiec, o sytuacji związanej z pracą zawodową radnych miejskich z PO – Ewy Mićki i Pawła Kaziroda mówiła w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Barbara Kozioł – członek zarządu powiatu zawierciańskiego i radna powiatowa.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest czwartek 4 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:34, zachód będzie miał miejsce o 20:47. Dzień potrwa 16 godzin i 13 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Jak poinformowało biuro prasowe śląskiego wojewody, w Zawierciu zakażonych koronawirusem zostało 8 kolejnych osób.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-8-zakazonych-mieszkancow-zawiercia-najmlodszy-ma-18-lat-najstarszy-83-lata/

_

Wyjaśnijmy sobie od razu parę rzeczy. Tytuł to nie ironia. Chodzi o prezydenta Zawiercia. I wcale nie dlatego o tym piszę, bo zamierzam kandydować za 3 lata i chciałbym sobie zapewnić dobrą pensję.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/po-zawierciansku-prezydent-powinien-zarabiac-wiecej/

_

W środę 3 czerwca w Sądzie Rejonowym w Zawierciu odbyła się rozprawa z udziałem znanego biznesmena Zbigniewa Stonogi.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/znany-biznesmen-zbigniew-s-w-sadzie-rejonowym-w-zawierciu-ciag-dalszy-sprawy-z-udzialem-bylego-proboszcza-z-zawiercia-i-pelnoletniego-chlopaka/

_

Dziś, czyli w środę 3 czerwca, wchodzi w życie nowa ramówka audycji wieczornych Radia Zawiercie. Na antenę naszego internetowego radia wracają audycje “Idole Zawierciańskiej Młodzieży, “Zawierciańskie Talenty” oraz “SportWeek”. W ramówce pojawiło się również kilka nowych programów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmiany-w-wieczornej-ramowce-radia-zawiercie/

_

4 czerwca, 2020

Written by:

1 Comment

  • Anka woj

    27/08/2022

    Sorry, ale nie da się słuchać tej pustej baby kozioł. Ze też tacy płytcy ludzie garną się do władzy. Przecież to niema za grosz inteligencji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *