Wracamy do tematu Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie. W piątek 15 listopada Gościem Dnia Radia Zawiercie, między innymi w tej sprawie, miała być Beata Chawuła, przewodnicząca Rady Miejskiej w Zawierciu. Do wywiadu nie doszło.

Posłuchajcie:

Dziś jest piątek 15 listopada, wschód słońca nastąpił o 06:54, zachód będzie miał miejsce o 15:58. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin i 5 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

PSS Społem Zawiercie, Ark Jobs Sp z o.o., Kuźnia Młodych Talentów oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych zapraszają do udziału w konkursie plastycznym “Bożonarodzeniowa Kartka Społem 2019”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/konkurs-plastyczny-bozonarodzeniowa-kartka-spolem-2019-regulamin-plakat/

Genowefa Fryc jest mieszkanką Zawiercia od 1970 roku. Urodziła się 14 listopada 1919 roku we wsi Przysietnica obok Nowego Sącza.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/100-letnia-zawiercianka-genowefa-fryc-swoje-zycie-podzielilam-na-3-czesci-25-lat-bylam-panna-25-lat-mezatka-i-50-lat-zawiercianka/

W sobotę 21 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej w Zawierciu odbędzie się Charytatywny Turniej Futsalu “Gramy dla Karoli”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-grudniu-odbedzie-sie-charytatywny-turniej-futsalu-gramy-dla-karoli-plakat/

15 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *