Bogusław Piotrowski był przez kilka miesięcy wicestarostą, a od kilku tygodni jest prezesem Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu. A w czwartek 14 listopada był Gościem Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś, jak co czwartek, po godzinie 10:00 na antenie Radia Zawiercie można było posłuchać audycji Echa Łaz, czyli audycja Miasta i Gminy Łazy (zapraszamy wszystkie gminy do identycznej współpracy na zasadzie barteru – promocja za promocję). Dziś gościł w niej Oskar Witas, pomysłodawca koncertu “Nie wszyscy wielcy już przestali grać”:

Dziś jest czwartek 14 listopada, wschód słońca nastąpił o 06:52, zachód będzie miał miejsce o 15:59. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin i 7 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Zwyczajowa nazwa osiedla “Żabki” w Zawierciu ma związek z dawnym skwerem zlokalizowanym w tej dzielnicy, na którym była fontanna z figurkami żabek. W tym miejscu, od 2011 roku, znajduje się rondo, na którym “żabki” do niedawna stały.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/na-zabkach-nie-ma-zabek-istnieja-dwa-rozwiazania-pierwszym-jest-renowacja-zabek-drugim-zakup-nowych/

Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu prowadzi w czwartek 14 listopada na terenie powiatu zawierciańskiego akcję “NURD”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kpp-w-zawierciu-trwaja-dzialania-nurd-niechronieni-uczestnicy-ruchu-drogowego/

Aluron Virtu CMC Zawiercie pokonał na wyjeździe BKS Visłę Bydgoszcz 3:1 w rozegranym awansem meczu 13. kolejki PlusLigi.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/bks-visla-bydgoszcz-aluron-virtu-cmc-zawiercie-komplet-punktow-po-twardej-walce-audio/

14 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *