“Informacje drogowe Zawiercie – powiat Zawierciański” – to nazwa grupy na Facebooku utworzonej przez Borysa Sławka z firmy Pomoc Drogowa Carshol. Do czego ma służyć grupa i jak wygląda praca pomocy drogowej mówił założyciel grupy, poniedziałkowy Gość Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 10 lutego, wschód słońca nastąpił o 07:05, zachód będzie miał miejsce o 16:48. Dzień potrwa 9 godzin i 43 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

O zamiarze budowy restauracji McDonald’s w Zawierciu firma McDonald’s Polska Sp. z o. o. mówi od około 4 lat. I – jak do tej pory – informuje, że restauracja będzie zlokalizowana przy mającej powstać Galerii Handlowej “Brama Jury” przy wyjeździe z Zawiercia w kierunku Poręby. Redakcja Mediów Zawierciańskich co pewien czas dopytuje o zawierciańskie plany McDonald’s. Tym razem odpowiedź firmy była inna niż zwykle.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/mcdonalds-w-zawierciu-pierwszych-gosci-planujemy-przyjac-pod-koniec-tego-roku/

Jak informuje Polska Agencja Prasowa w sobotę 8 lutego minister infrastruktury podczas konferencji prasowej poinformował o programie 100 obwodnic, który ma zostać zrealizowany w latach 2020-2030 za kwotę 28 mld zł. Spośród 5 obwodnic zaplanowanych w województwie śląskim 3 dotyczą powiatu zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/minister-infrastruktury-oglosil-program-100-obwodnic-3-z-nich-maja-powstac-w-powiecie-zawiercianskim/

W piątek 7 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie – GKS Katowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 (22:25, 22:25, 19:25).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/aluron-virtu-cmc-zawiercie-gks-katowice-03-oto-co-o-jurajskich-rycerzach-i-kibicach-powiedzial-rafal-szymura-z-gks-audio-zdjecia/

10 lutego, 2020

Written by:

1 Comment

  • Mieszkaniec

    10/02/2020

    W końcu zarabia na ludzkim nieszczęściu ,więc cz się tu chwalić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *