Co o Centralnym Porcie Komunikacyjnym, czyli rządowym projekcie, myśli Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka (z Prawa i Sprawiedliwości)? Pierwszy etap konsultacji zakończył się wczoraj, ale wkrótce będą kolejne. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 11 marca, wschód słońca nastąpił o 06:06, zachód będzie miał miejsce o 17:39. Dzień potrwa 11 godzin i 33 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

O godzinie 16:00 we wtorek 10 marca rozpoczęła się sesja Rady Miejskiej w Zawierciu zwołana na wniosek prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego. W sesji uczestniczyło 19 radnych (nie było Zbyszka Wojtaszczyka i Pauliny Pietras; Mariusz Borzęcki dołączył po godzinie 17:00).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/radni-przeciwni-przeznaczeniu-33-mln-zl-na-dawna-synagoge-czy-pan-ma-jakas-obsesje-na-temat-ul-marszalkowskiej-audio-zdjecia/

W niedzielę 8 marca 2020r. po ciężkiej i długiej chorobie zmarł Adam Bogdani, założyciel firmy Optopol i Fundacji Hematologii Rodziny Bogdani. Miał 71 lat.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmarl-adam-bogdani-zawiercianin-zalozyciel-optopolu-i-fundacji-hematologii-rodziny-bogdani/

_

Wracamy do sprawy z 19 lutego 2020 roku. Tego dnia odbyła się rozprawa w Sądzie Rejonowym w Zawierciu z powództwa sekretarz miasta Zawiercie w latach 2014-2018 (nie chodzi o sprawę taksówkarza). Prezydent Zawiercia nie stawił się na lutowej rozprawie argumentując to “spotkaniem z parlamentarzystami województwa śląskiego”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/z-jakimi-parlamentarzystami-mial-spotkac-sie-prezydent-zawiercia-gdy-nie-stawil-sie-w-sadzie-poslowie-powiedzieli-zebym-nie-ujawnial-ze-sie-chcialem-z-nimi-spotkac/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *