Władze Szpitala Powiatowego w Zawierciu zwróciły się do Radia Zawiercie z prośbą o dyskusję na żywo na antenie radia z udziałem doradcy dyrektora Dariusza Jorga oraz Jacka Panka, prezesa TMZZ i JOT w sprawie informacji publikowanych na Facebooku przez Jacka Panka, wedle których zawierciańska porodówka ma zostać zamknięta. Z zaproszenia nie skorzystał Jacek Panek dostarczając w przeddzień wywiadu pismo do naszej redakcji (publikujemy je poniżej). Dariusza Jorga zapytaliśmy nie tylko o porodówkę, ale również o to, ile zarabia i dlaczego postawiono mu zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej gdy był dyrektorem Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 28 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:25, zachód będzie miał miejsce o 16:25. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W niedzielę 26 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyło się VI Jurajskie Kolędowanie Seniorów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/vi-jurajskie-koledowanie-seniorow-w-lazach-zdjecia/

Michal Masny, dotychczasowy kapitan drużyny Aluron Virtu CMC Zawiercie, przeszedł dziś do Łuczniczki Bydgoszcz.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/michal-masny-kapitan-aluron-virtu-cmc-zawiercie-przechodzi-do-bks-visly-bydgoszcz/

W sobotę 25 stycznia w Galerii Sztuki Współczesnej BWA przy ul. Szpitalnej 34 w Olkuszu odbyło się spotkanie promocyjne nowej książki z wierszami Kamila Pietrzyka – “Formuła Eden”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/olkusz-spotkanie-promocyjne-ksiazki-z-wierszami-redaktora-radia-zawiercie-kamila-pietrzyka-oraz-zdjecia/

 

List prezesa TMZZ Jacka Panka do Radia Zawiercie 

 

 

28 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *