O wpływie koronawirusa na funkcjonowanie Warty Zawiercie i relacje ze sponsorami, a także o celach na przyszły sezon oraz o zbliżającym się stuleciu istnienia klubu mówił prezes KP Warty Zawiercie – Dawid Zawrin. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest wtorek 19 maja, wschód słońca nastąpił o 04:49, zachód będzie miał miejsce o 20:28. Dzień potrwa 15 godzin i 39 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Na wiadukcie w Zawierciu w ciągu Drogi Krajowej nr 78 od końca stycznia bieżącego roku trwa remont. Dziś wprowadzono tam ruch wahadłowy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/gigantyczny-korek-na-dk78-w-zawierciu-powod-ruch-wahadlowy-na-wiadukcie-w-zwiazku-z-remontem-tak-bedzie-przez-2-miesiace-zdjecia/

Według komunikatu ministerstwa zdrowia z godziny 10:00, liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 18 746, a liczba zgonów – do 929.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-aktualna-statystyka-18-746-zakazen-929-zgonow-najnowsze-dane-217-kolejnych-zachorowan-w-tym-163-z-woj-slaskiego/

_

W przeddzień 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w niedzielę 17 maja, ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski odprawił w Zawierciu dwie Msze św. dziękczynne za pontyfikat Papieża Polaka.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/metropolita-czestochowski-dziekowal-w-zawierciu-za-sw-jana-pawla-ii/

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *