Ulotka. To słowo stało się w ostatnich dniach w Zawierciu często odmieniane przez przypadki. Wtorkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie w temacie ulotki o podwyżce opłat za śmieci był Dominik Janus, radny Rady Miejskiej w Zawierciu z listy Konarski – Zawierciańska OdNowa. A prywatnie m.in. ministrant w parafii Bożego Ciała. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 14 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:38, zachód będzie miał miejsce o 16:03. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin 25 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Znamy częściowe wyniki kwot zebranych przez miasta i gminy powiatu zawierciańskiego podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kwoty-zebrane-w-28-finale-wosp-w-powiecie-zawiercianskim/

W Zawierciu do domów i mieszkań roznoszona jest ulotka informująca o podwyżce cen za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Kto ją przygotował?

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/po-zawierciu-krazy-ulotka-o-podwyzce-cen-za-smieci-i-obligacjach-co-na-to-radni-i-urzad/

Codziennie od soboty 18 stycznia o 18:50 w Radiu Zawiercie będą emitowane bajki dla dzieci czytane przez mieszkańca Żarek – Mariusza Rzepkę, który prowadzi stronę www.tatamariusz.pl

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dobranocka-w-radiu-zawiercie-zapowiedz/

W poniedziałek 13 stycznia około godziny 8:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów na ul. Technologicznej czyli tzw. zachodniej obwodnicy Zawiercia na wysokości Aluronu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/wypadek-na-zachodniej-obwodnicy-zawiercia-trzy-osoby-poszkodowane-zdjecia/

14 stycznia, 2020

Written by:

2 Comments

 • Michał

  14/01/2020

  “Ludzie są po prostu straszni, ja załatwiam rodzinie pracę a oni się czepiają. Nie wiedziałem, że ciocia dostała pracę, naprawdę ” 🙂
  no cóż , w rodzinie Janusów nie rozmawia się o pracy, taki obyczaj.

 • Mieszkaniec

  14/01/2020

  Panie Janus ! Starsi ludzie nie mają internetu ,ja wiem że pana koledzy z klasy mają,jeżeli by Pan j Pana Prezydenta się nie bał tej ulotki ,to by Pan ją zignorował,widocznie zabolało, że każdy w tym mieście się dowie o tej podwyżce,nie tylko z faktury spółdzielni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *