O tym, na czym polega gra w 9 bil, o uczestnictwie w Mistrzostwach Świata na Cyprze, dwukrotnie wygranych Mistrzostwach Europy juniorów, reprezentowaniu klubu Fair Play Jaworzno, sportowych planach i marzeniach na przyszłość mówił Dominik Jastrząb w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 17 grudnia, wschód słońca nastąpił o 07:37, zachód będzie miał miejsce o 15:38. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 1 minutę.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Zawierciańska policja poszukuje sprawcy włamania i kradzieży biżuterii wartej około 20 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w miejscowości Parkoszowice (gmina Włodowice). Właściciele przekazali policji zdjęcia utraconych przedmiotów.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/parkoszowice-skradziono-bizuterie-warta-20-tys-zl-policja-szuka-zlodzieja-zdjecia/?_thumbnail_id=37177

Pochodząca z Niegowonic gitarzystka i wokalistka Patrycja Gotfryd opublikowała na swoim profilu facebookowym teledysk do utworu “Kołysanka dla małego Boga”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/patrycja-gotfryd-z-niegowonic-opublikowala-teledysk-kolysanka-dla-malego-boga-wideo/

17 grudnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *