Czy (i jak) da się ocenić, która kobieta jest bardziej a która mniej piękna? Jaka jest idea konkursów piękności? I dlaczego mieszkanki powiatu zawierciańskiego są mile widziane w Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej? O tym, i nie tylko, mówił Dominik Nienartowicz, współorganizator konkursu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest piątek 28 lutego, wschód słońca nastąpił o 06:31, zachód będzie miał miejsce o 17:19. Dzień potrwa 10 godzin i 48 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Zakład Gospodarki Komunalnej w Zawierciu zamierza wybudować instalację do produkcji paliwa alternatywnego RDF. Skrótowiec “RDF” oznacza “Refuse Derived Fuel”, czyli – w wolnym tłumaczeniu – “paliwo z odpadów”. 

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zaklad-gospodarki-komunalnej-w-zawierciu-chce-wybudowac-instalacje-do-produkcji-paliwa-alternatywnego-rdf/

W czwartek 27 lutego odbyła się sesja Rady Powiatu Zawierciańskiego. Pod nieobecność przewodniczącej rady Małgorzaty Benc obradom przewodniczył Andrzej Wilk.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sesja-rady-powiatu-porodowka-pzpr-i-rodzenie-dziecka-w-domu-audio/

_

Ciąg dalszy relacji z sesji Rady Miejskiej w Zawierciu, która odbyła się w środę 26 lutego. W trakcie obrad radni omawiali projekt uchwały ds. utworzenia komisji doraźnej ds. powstania koncepcji budowy nowej hali w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/koncepcja-budowy-nowej-hali-na-sesji-niekompletny-projekt-uchwaly-prosze-pana-mecenasa-aby-zwracal-na-to-uwage-przy-opiniowaniu-projektow-uchwal-zdjecia/

Lutowa sesja Rady Miejskiej w Zawierciu rozpoczęła się od prezentacji dotyczącej programu “Rozwój Lokalny” przygotowanej przez przedstawicielki Związku Miast Polskich. Zaprosił je prezydent Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kara-umowna-za-63-dni-opoznienia-w-wykonaniu-umowy-firma-po-roku-zazadala-zwrotu-kary-i-grozi-sadem-mecenas-um-proponowal-zaplate-ugody-czesc-radnych-oburzona-pomyslem-zdjecia/

_

28 lutego, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *