Jaka jest kampania wyborcza przed wyborami do parlamentu i jakie znaczenie w niej mają nasze lokalne sprawy? Między innymi o tym rozmawialiśmy z naszym dzisiejszym gościem, dr. Tomaszem Słupikiem z Zakładu Teorii Polityki i Myśli Politycznej w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego. Rozmawiał Kamil Pietrzyk.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest poniedziałek 7 października, wschód słońca nastąpił o 06:49, zachód będzie miał miejsce o 18:10. Dzień potrwa 11 godzin i 21 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Rada Miasta i Gminy Łazy przeciw kopalni cynku i ołowiu. W poniedziałek w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się sesja nadzwyczajna, podczas której łazowscy radni jednogłośnie i przy pełnym składzie przyjęli uchwałę w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec lokalizacji, budowy kopalni i wydobycia cynku i ołowiu na terenie gminy Łazy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/rada-miejska-w-lazach-jednoglosnie-przeciwko-planom-budowy-kopalni-cynku-i-olowiu-audio-zdjecia/

W niedzielę 6 października zakończył się czterodniowy Festiwal Wiesława Ochmana.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/za-nami-koncert-wieslaw-ochman-i-jego-goscie-zakonczyl-sie-festiwal-wieslawa-ochmana-zdjecia/

Zdjęcie: Ośrodek Analiz Politologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

7 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *