Kilka miesięcy temu słyszeliśmy o 21-letniej Paulinie, która po nocy w zawierciańskim SOR-ze trafiła w krytycznym stanie do szpitala w Katowicach. Kilka dni temu zdarzył się cud – kobieta, która była w stanie śpiączki – urodziła dziecko. Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie była Edyta Wierzbicka, mama Pauliny. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 3 października, wschód słońca nastąpił o 06:43, zachód będzie miał miejsce o 18:19. Dzień potrwa 11 godzin i 36 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek 1 października Burmistrz Miasta i Gminy Łazy Maciej Kaczyński złożył wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej rady miejskiej w Łazach. W trakcie sesji zaplanowanej na poniedziałek 7 października ma zostać podjęta uchwała w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec lokalizacji kopalni rud cynku i ołowiu na terenie gminy Łazy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/rada-miejska-w-lazach-ma-przyjac-uchwale-o-sprzeciwie-wobec-kopalni-cynku-i-olowiu-burmistrz-laz-jestem-przeciw-lokalizacji-kopalni/

Policjanci z zawierciańskiej drogówki zatrzymali 26-letniego kierowcę opla, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 127 km/h.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/kroczyce-26-latek-w-terenie-zabudowanym-jechal-z-predkoscia-127-km-h/

W środę 2 października w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbyła się konferencja prasowa w przeddzień I Festiwalu Wiesława Ochmana.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/konferencja-prasowa-w-przeddzien-festiwalu-wieslawa-ochmana-w-zawierciu-audio-zdjecia/

3 października, 2019

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *