W listopadzie ubiegłego roku została dyscyplinarnie zwolniona z Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu po kilkunastu latach pracy, od kilku miesięcy czeka na kasację wyroku za sformułowanie, że Ryszard Mach “skonsumował środki finansowe”. Radna Ewa Mićka była czwartkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie.

Posłuchajcie wywiadu:

_

https://www.facebook.com/1171970006291107/videos/941132469730747

_

Dziś jest czwartek 3 września, wschód słońca nastąpił o 05:58, zachód będzie miał miejsce o 19:23. Dzień potrwa 13 godzin i 25 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Co dalej z Bocianówką? Właścicielka: “Po 32 latach to tak jakbym dziecko straciła. Bardzo mi przykro, że nas tak potraktowali, bardzo”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/co-dalej-z-bocianowka-wlascicielka-po-32-latach-to-tak-jakbym-dziecko-stracila-bardzo-mi-przykro-ze-nas-tak-potraktowali-bardzo-wideo/

_

W środę 2 września w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o zamknięciu Bocianówki – lokalu znajdującego się w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/po-32-latach-prowadzenia-bocianowki-najemca-dostal-wypowiedzenie-umowy-najmu-um-zawiercie-miasto-jako-wlasciciel-musi-zabezpieczyc-ten-obiekt-by-nie-popadl-w-ruine/

_

Dlaczego od 2 miesięcy nie podpisano umowy w sprawie Schroniska dla zwierząt w Zawierciu? PUK: “proszę o sprecyzowanie (…) czego umowa miałaby dotyczyć”. Wyjaśniamy: jest tylko jedna umowa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dlaczego-od-2-miesiecy-nie-podpisano-umowy-w-sprawie-schroniska-dla-zwierzat-w-zawierciu-puk-prosze-o-sprecyzowanie-czego-umowa-mialaby-dotyczyc-wyjasniamy-jest-tylko-jedna-umowa/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

3 września, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *