Między innymi o tym, czy radna miejska Ewa Mićka nie ma dość bycia radną krytycznie patrzącą na władzę wykonawczą (zarówno w czasach prezydenta Zawiercia Ryszarda Macha, jak i obecnie – Łukasza Konarskiego) i ponoszącą za to konsekwencje mówiła radna jako poniedziałkowy Gość Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

W środę 18 listopada 2020 r. w Sądzie Rejonowym w Zawierciu odbyła się rozprawa z powództwa radnej miejskiej Ewy Mićki w sprawie jej dyscyplinarnego zwolnienia z RPWiK sprzed roku. Radna pracowała tam od kilkunastu lat, była zatrudniona jako kierownik Działu Rozwoju i Jakości. W ramach działu funkcjonują trzy jednostki – System jakości, Zamówienia publiczne oraz Magazyn.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/to-byla-nietypowa-sytuacja-ze-dwoch-pracownikow-zajmujacych-sie-przetargami-bylo-na-zwolnieniu-lekarskim-teraz-pelnia-funkcje-kierownicze-ciag-dalszy-dyscyplinarnego-zwolnienia-radnej-z-rpwik/

_

W niedzielę 22 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej w Zawierciu odbył się mecz Klubu Sportowego Viret CMC Zawiercie z SPR-em Wisła Sandomierz.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/viret-cmc-zawiercie-spr-wisla-sandomierz-kolejny-dreszczowiec-wideozdjecia/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

23 listopada, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *