O działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej, sprawie dyscyplinarnego zwolnienia radnej z RPWiK, a także zmniejszenia warunków pracy i płacy Pawła Kaziroda (również radnego z PO) w Starostwie Powiatowym i o planach prezydenta Zawiercia związanych z ulicą Marszałkowską mówiła na antenie Radia Zawiercie radna Ewa Mićka w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 1 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:36, zachód będzie miał miejsce o 20:44. Dzień potrwa 16 godzin i 8 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Przeczytajcie artykuł Damiana Domżalskiego, magistra historii pochodzącego z Zawiercia, na temat mniej znanych mieszkańców naszego miasta z XIX i XX wieku.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/naukowiec-aktor-filmowy-i-zastepca-burmistrza-dzielnicy-berlina-nieznani-zawiercianie-xix-i-xx-wieku-artykul-historyczny/

_

Przy posterunku straży miejskiej ul. Marszałkowskiej w Zawierciu stoi instalacja składająca się ze spodni, butów i karmnika dla ptaków.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/przy-ul-marszalkowskiej-w-zawierciu-powstala-instalacja-z-karmnikiem-kwiatami-i-spodniami-ma-zachecac-do-przekazywania-roslin-doniczkowych/

_

Około godziny 15:00 w sobotę 30 maja na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Wierzbowej w Zawierciu doszło do kolizji dwóch samochodów w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolizja-na-skrzyzowaniu-ulic-broniewskiego-nowowierzbowej-i-wierzbowej-w-zawierciu-zdjecia/

Wracamy do sprawy sprzed tygodnia. Michał Jastrząb to wuefista w Szkole Podstawowej nr 4 w Zawierciu. Ma zostać zwolniony z końcem roku szkolnego w związku z, jak informuje naczelnik wydziału edukacji, mniejszą liczbą uczniów. Łącznie z pracą w Zawierciu pożegna się 6 nauczycieli, a 28 będzie miało ograniczone etaty. Zwolnienie wuefisty z “Czwórki” wywołało jednak sprzeciw rodziców. Pod petycją w jego obronie podpisało się prawie 220 osób.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/co-dalej-ze-zwolnieniem-wuefisty-michala-jastrzebia-prawie-220-podpisow-pod-petycja-sp4-decyzja-nalezy-do-um-um-to-decyzja-szkoly/

_

1 czerwca, 2020

Written by:

1 Comment

  • ZENUA NA MAXXAA

    03/06/2020

    Drodzy Radni mam w d…Wasze trudne pytania co zrobiliscie z Zawierciem????? SKANSEN SLASKIEGO!!!!!!!mlodzi wyjezdzaja SAG kwitnie ale trawa-:) place poza prezesami spolek panstwowych dno………co zrobiliscie z Zawierciem? trudne pytanie co?????

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *