W środę większością 5 do 4 radnych (przy obecności 12 z 23 radnych) przyjęto uchwałę wyrażającą zgodę na dyscyplinarne zwolnienie z RPWiK Ewy Mićki, radnej Rady Miejskiej w Zawierciu. Co na to radna i czy ma żal do nieobecnych radnych, zwłaszcza z Koalicji Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości (spośród których w sesji uczestniczył tylko Henryk Mól, ale wyszedł z sali sesyjnej na czas głosowania)? Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 21 listopada, wschód słońca nastąpił o 07:04, zachód będzie miał miejsce o 15:51. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 47 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Prowadzona do tej pory przez Fundację “Elementarz” Szkoła Podstawowa w Dzibicach (gmina Kroczyce) z dniem 1 stycznia zostanie przejęte przez gminę.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/szkola-podstawowa-w-dzibicach-od-1-stycznia-gmina-przejmie-placowke-od-fundacji-elementarz-co-dalej-ze-szkola/

W środę 20 listopada odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Zawierciu w sprawie dyscyplinarnego zwolnienia radnej Ewy Mićki z Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/rada-miejska-zgodzila-sie-na-dyscyplinarne-zwolnienie-ewy-micki-z-rpwik-audio-zdjecia/

Mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie z Cuprum Lubin zakończył się wynikiem 3:0 (25:17, 25:20, 25:19). W przerwie po pierwszym secie w hali przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu zaśpiewał Anthony Jordan, australijski uczestnik Eurowizji Junior, którego przodkowie pochodzą z Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/pewna-wygrana-aluron-virtu-cmc-zawiercie-w-trakcie-meczu-zaspiewal-anthony-jordan-zdjecia/

Przedszkole nr 6 w Zawierciu uczestniczyło w akcji “Szkoła do hymnu”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/akcja-szkola-do-hymnuw-przedszkolu-nr-6-w-zawierciu-zdjecia/

21 listopada, 2019

Written by:

2 Comments

  • Xxx

    21/11/2019

    Jest i odwrotnie. Dowidzenia Pani

  • Mieszkaniec

    25/11/2019

    Pani EWO! kiedy przeprosisz Ryszarda Macha? (przypominam – nakazał Pani to Sąd). A “swoich pracowników” będzie Pani miała, kiedy sama Pani założy własną firmę i da zatrudnienie. Jak narazie są to pracownicy RPWiK, a więc nas wszystkich bo to Spółka miejska. Może teraz – honorowo – przestanie się Pani ślizgać na “państwowym”, założy Pani własną firmę i pokaże ile jest warta?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *