Do końca okresu wypowiedzenia najmu Bocianówki pozostało półtora miesiąca. Do tej pory najemców prowadzących ten lokal od prawie 32 lat wsparło około 2,5 tys. osób swoimi podpisami pod petycją. Do dalej z Bocianówką? Mówiła Ewelina Pasternak, córka najemców. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Koronawirus, kolejne obostrzenia i tysiące nowych zakażeń codziennie to informacje serwowane nam przez media. Pamiętajmy jednak, że istnieje życie pozakoronawirusowe. I różne ważne terminy biegną bez względu na wszystko.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/po-zawierciansku-nie-zapominajmy-o-rdf-ie-konsultacje-jeszcze-trwaja-felieton/

_

Od soboty 17 października nowe obostrzenia: mniej ludzi w transporcie publicznym, wydarzenia sportowe bez publiczności, w kościołach 1 osoba na m2, zawieszone siłownie i baseny.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/od-soboty-17-pazdziernika-nowe-obostrzenia-mniej-ludzi-w-transporcie-publicznym-wydarzenia-sportowe-bez-publicznosci-w-kosciolach-1-osoba-na-m2-zawieszone-silownie-i-baseny/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

16 października, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *