Koronawirus. To słowo odmieniane przez wszystkie przypadki w mediach. O tym, jak uniknąć przypadku zachorowania mówi Ewelina Sergiel-Błaszczyk, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest czwartek 27 lutego, wschód słońca nastąpił o 06:33, zachód będzie miał miejsce o 17:18. Dzień potrwa 10 godzin i 45 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

“Zaopiekuj się mną”, “Kocha ciebie niebo”, “Parasolki” to wielkie hity łódzkiego zespołu Rezerwat, których nie mogło zabraknąć podczas koncertu akustycznego zagranego w Bistro Mojego Brata w Zawierciu we wtorek 25 lutego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/koncert-zespolu-rezerwat-w-bistro-mojego-brata-w-zawierciu-zdjeciaaudio/

Od wtorku 3 marca do listopada 2020 roku zamknięty będzie odcinek drogi od ronda w Myszkowie na skrzyżowaniu DW791 przy ul. Zawierckiej w kierunku miejscowości Kopaniny. Wyłączony z ruchu będzie również wiadukt nad torami kolejowymi na trasie Myszków-Nierada – Kopaniny.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/we-wtorek-3-marca-zostanie-czasowo-zamkniety-wiadukt-nad-torami-na-trasie-myszkow-kopaniny/

_

We wtorek 25 lutego w Sądzie Rejonowym w Zawierciu odbyła się kolejna rozprawa z powództwa byłej głównej księgowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu. Kobieta domaga się 3-miesięcznego wynagrodzenia w ramach zadośćuczynienia za swoje zwolnienie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ciag-dalszy-sprawy-z-2019-roku-glowna-ksiegowa-mops-u-zwolniona-bo-nie-podpisala-umowy-o-zakup-bonow-umowe-mogla-podpisac-dyrektor-relacja-z-rozprawy-sadowej/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *