Czy starostwo powinno na stronie internetowej krytykować jednostronnie i publicznie swoich byłych dyrektorów? Jaki będzie budżet powiatu na 2021 rok i w jaki sposób ma zostać poprawiona ergonomia pracy w starostwie za około 240 tys. zł? Między innymi o tym mówił starosta zawierciański Gabriel Dors. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

W lutym 2020 r. Rada Miasta Częstochowy jednogłośnie wyraziła sprzeciw wobec planów budowy RDF przez Fortum. Oto co o zakładzie mówią radni z PiS, PO, SLD.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-lutym-2020-r-rada-miasta-czestochowy-jednoglosnie-wyrazila-sprzeciw-wobec-planow-budowy-rdf-przez-fortum-oto-co-o-zakladzie-mowia-radni-z-pis-po-sld-audio/

_

Kolejna przegrana Zawiercia przed sądem pracy. Tym razem urząd miasta ma zapłacić ponad 23 tys. zł byłej sekretarz. Na wyroku nie pojawił się żaden przedstawiciel urzędu. Wyrok jest nieprawomocny.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kolejna-przegrana-zawiercia-przed-sadem-pracy-tym-razem-urzad-miasta-ma-zaplacic-ponad-23-tys-zl-bylej-sekretarz-na-wyroku-nie-pojawil-sie-zaden-przedstawiciel-urzedu-wyrok-jest-nieprawomocny/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

9 grudnia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *