Czy audyt w starostwie wykrył nieprawidłowości? Czy doradca dyrektora szpitala powinien podczas sesji kłócić się z radnym powiatowym? Na te i inne pytania odpowiadał starosta zawierciański Gabriel Dors. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest środa 4 września, wschód słońca nastąpił o 05:58, zachód będzie miał miejsce o 19:23. Dzień potrwa 13 godzin i 25 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek 3 września przed godziną 20:00 doszło do eksplozji jednej z lamp w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej w Zawierciu. Miało to miejsce w trakcie treningu zawodników Viretu CMC Zawiercie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/podczas-treningu-viretu-cmc-w-hali-osir-u-wybuchla-lampa-czy-obiekt-wymaga-remontu/

Gmina Zawiercie zaprasza uczniów Szkół Podstawowych nr 5, 8 i 9 do udziału w dodatkowych i bezpłatnych zajęciach pozalekcyjnych z matematyki. Rekrutacja trwa do 17 września. Projekt jest realizowany po raz drugi, został rozpoczęty w styczniu 2018 roku.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/bezplatne-zajecia-pozalekcyjne-z-matematyki-dla-uczniow-z-sp-5-8-i-9-do-17-wrzesnia-trwaja-zapisy/

We wtorek 3 września w Szczekocinach odbyły się uroczystości, których organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji w Szczekocinach “Nasza szkoła” oraz Społeczna Szkoła Podstawowa im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/80-rocznica-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-i-bitwy-o-szczekociny-zdjecia/

4 września, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *