W listopadzie 2019 roku została zwolniona dyscyplinarnie ze spółki miejskiej RPWiK Ewa Mićka, radna miejska z Platformy Obywatelskiej. Teraz starosta zawierciański z Prawa i Sprawiedliwości (w powiecie rządzi koalicja PiS-OdNowa-NAW) zaproponował znaczące zmniejszenie wynagrodzenia Pawłowi Kazirodowi, radnemu z PO  i dotychczasowemu zastępcy dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg. Dlaczego? Pytał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 27 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:25, zachód będzie miał miejsce o 19:55. Dzień potrwa 14 godzin i 30 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Zawierciu wydała komunikat po godzinie 18:00 w niedzielę 26 kwietnia wydała komunikat w sprawie aktualnej sytuacji epidemiologicznej w powiecie zawierciańskim.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianski-sanepid-nowe-zakazenia-w-gminach-ogrodzieniec-i-kroczyce/

Oto komunikaty ministerstwa zdrowia i biura prasowego wojewody śląskiego wydane przed godziną 18:00 w niedzielę 26 kwietnia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/wieczorny-komunikat-2-nowe-zakazenia-w-powiecie-zawiercianskim-53-w-woj-slaskim-222-w-polsce/

_

Jak w niedzielę 26 kwietnia po godzinie 10:00 poinformowało ministerstwo zdrowia i biuro prasowe wojewody śląskiego, w naszym województwie stwierdzono 21 nowych zakażeń koronawirusem. 4 z nich pochodzą z powiatu zawierciańskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/4-kolejne-zakazenia-w-powiecie-zawiercianskim-i-2-wyleczenia-polska-11-395-526/

_

27 kwietnia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *