O twórczości pochodzącego z powiatu zawierciańskiego zespołu RHEMA, powstaniu debiutanckiej płyty pt. “Ocalenie”, a także o wierze młodych ludzi i wpływie obecnej sytuacji na świecie na wiarę mówiła Gabriela Koczur w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest wtorek 2 czerwca, wschód słońca nastąpił o 04:35, zachód będzie miał miejsce o 20:45. Dzień potrwa 16 godzin i 10 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Zawierciu na swojej stronie internetowej, nie żyje Barbara Baryła, skarbnik powiatu zawierciańskiego w latach 1999-2007.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmarla-barbara-baryla-skarbnik-powiatu-zawiercianskiego-w-latach-1999-2007/

_

Biuro prasowe klubu od pewnego czasu informuje o zmianach personalnych w szeregach Jurajskich Rycerzy.  Od 1 czerwca wiemy, kto na pewno nie zagra w sezonie 2020/2021. Drużynę opuściło dziesięciu siatkarzy i wiceprezes zarządu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/zmiany-personalne-w-aluron-virtu-cmc-zawiercie-odejscie-dziesiecu-zawodnikow/

_

Łączna liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 23 987. Nowych zakażeń, według komunikatu z godziny 10:00, jest 202. 170 z nich to zachorowania z województwa śląskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/koronawirus-4-nowe-zakazenia-w-powiecie-zawiercianskim-najstarsza-osoba-ma-70-lat-najmlodsza-47-202-kolejne-zachorowania-w-polsce-w-tym-170-z-woj-slaskiego/

Na początku kwietnia Ogólnopolski Związek Zawodowy Kuratorów Sądowych (OZZKS) zorganizował zbiórkę pieniędzy “Daj piątaka dla dziewczyn z poprawczaka”. W jej trakcie zebrano ponad 6 tys. zł.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zebrano-ponad-6-tys-zlotych-dla-dziewczyn-z-poprawczaka-za-ich-akcje-szycia-maseczek-dla-medykow-za-te-pieniadze-kupiono-ubrania/

_

2 czerwca, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *