Rzecznik Szpitala Powiatowego w Zawierciu nie znalazł czasu na wywiad w Radiu Zawiercie. Dyrektor szpitala znalazł jednak czas na odpowiedź na przesłane przez nas pytania. Czy więc rzecznik szpitala nie miał czasu na wywiad czy dyrektor zabronił mu go udzielić?

_

Dziś jest środa 27 maja, wschód słońca nastąpił o 04:40, zachód będzie miał miejsce o 20:38. Dzień potrwa 15 godzin i 58 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

We wtorek 26 maja doszło do kolizji koło Placu Dąbrowskiego w Zawierciu. Na ulicy łączącej plac z ulicą Widok kilka tygodni wprowadzono ruch jednokierunkowy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/jezdzisz-na-pamiec-po-zawierciu-uwazaj-na-te-ulice/

_

Około godziny 15:00 we wtorek 26 maja koło Placu Dąbrowskiego w Zawierciu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zderzenie-dwoch-samochodow-osobowych-kolo-placu-dabrowskiego-w-zawierciu-zdjecia/

_

Jednym z tematów poniedziałkowej Komisji Budżetu i Gospodarki Rady Miejskiej w Zawierciu była koncepcja budowy nowej hali sportowej w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/miasto-zamierza-zmniejszyc-z-500-000-do-205-603-zl-srodki-na-przygotowanie-koncepcji-budowy-nowej-hali-sportowej-komisja-budzetu-czy-straz-pozarna-zmieni-siedzibe/

Od godziny 9:00 w poniedziałek 25 maja do 17:00 w piątek 29 maja potrwa głosowanie na Najpopularniejszego Reprezentanta Młodzieżowego w plebiscycie Śląskiego Związku Piłki Ręcznej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/zaglosuj-na-przedstawicieli-zawiercia-w-plebiscycie-slaskiego-zwiazku-pilki/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *