14 maja 2019. Gość Dnia Radia Zawiercie: Maciej Urbańczyk, kandydat do europarlamentu [AUDIO]

Dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie był trzeci (i ostatni) z kandydatów do Parlamentu Europejskiego pochodzących z powiatu zawierciańskiego – Maciej Urbańczyk, przedsiębiorca i m.in. prezes Fundacji Ochrony Zabytków Ziemi Jurajskiej.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 14 maja, wschód słońca nastąpił o 04:58, zachód będzie miał miejsce o 20:20. Dzień potrwa 15 godzin i 22 minuty.

W poniedziałek odbyła się sesja Rady Gminy Włodowice, podczas której m.in. przegłosowano uchwałę dotyczącą podwyżek diet radnych.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę 4 maja na Facebooku zawiercianskie.pl ogłosiliśmy ankietę pod nazwą “Dziś mija dokładnie 6 miesięcy od wyboru Łukasza Konarskiego na prezydenta Zawiercia. Jak oceniasz półrocze tej prezydentury?”. Oto wyniki.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

1 thought on “14 maja 2019. Gość Dnia Radia Zawiercie: Maciej Urbańczyk, kandydat do europarlamentu [AUDIO]

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

Leave a Comment