20 maja 2019. Gość Dnia Radia Zawiercie: Paulina Pietras, radna miejska [AUDIO]

Z Pauliną Pietras, radną miejską i przewodniczącą Komisji Rewizyjnej – dzisiejszym Gościem Dnia Radia Zawiercie – rozmawialiśmy m.in. o sobotniej wizycie premiera Mateusza Morawieckiego oraz o bieżącej działalności rady miejskiej.

Posłuchajcie rozmowy:

 

 

Dziś jest poniedziałek 20 maja, wschód słońca nastąpił o 04:49, zachód będzie miał miejsce o 20:28. Dzień potrwa 15 godzin i 39 minut.

Podczas tegorocznych Dniach Miasta i Gminy Ogrodzieniec wystąpią m.in. Sławomir i zespół Weekend.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę 18 maja trzy zawierciańskie drużyny rozegrały swoje mecze – KS Viret CMC Zawiercie, KP Warta Zawiercie i Źródło Kromołów.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W sobotę strażacy z ochotniczych straży pożarnych z Bzowa, Kromołowa, Marciszowa i Żerkowic prowadzili akcję sprzątania rzeki Warta.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

4 thoughts on “20 maja 2019. Gość Dnia Radia Zawiercie: Paulina Pietras, radna miejska [AUDIO]

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

  2. Może Mićka oficjalnie na sesji powie ile dostała nagrody od kolegi na koniec 2018 roku i podwyżki i czy to było sprawiedliwe żeby tylko kumple prezesa dostali podwyżki i nagrody

Leave a Comment