24 maja 2019. Gość Dnia Radia Zawiercie: Gabriel Dors, starosta zawierciański [AUDIO]

Gabriel Dors, starosta zawierciański, był dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie. Temat rozmowy była m.in. obwodnica Poręby i Zawiercia i audyt w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest piątek 24 maja, wschód słońca nastąpił o 04:44, zachód będzie miał miejsce o 20:33. Dzień potrwa 15 godzin i 49 minut.

W czwartek 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyło się spotkanie dotyczące obwodnicy z udziałem m.in. posłów z regionu sosnowieckiego. Zostało ono zorganizowane przez burmistrza Poręby Ryszarda Spyrę.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

W dniu 28 marca bieżącego roku Sąd Rejonowy w Myszkowie wydał wyrok, w myśl którego wójt Irządz Jan M. jest winny kierowania samochodem osobowym będąc w stanie po użyciu alkoholu, spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym w stanie po użyciu alkoholu oraz kierowania samochodem bez wymaganych dokumentów.

Więcej informacji: kliknij TUTAJ

2 thoughts on “24 maja 2019. Gość Dnia Radia Zawiercie: Gabriel Dors, starosta zawierciański [AUDIO]

  1. Może radna Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
    Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

  2. Może Mićka oficjalnie na sesji powie ile dostała nagrody od kolegi na koniec 2018 roku i podwyżki i czy to było sprawiedliwe żeby tylko kumple prezesa dostali podwyżki i nagrody

Leave a Comment