Krzysztof Pałka, Zawierciańska Inicjatywa Narodowa: “Chciałbym zapytać protestujących, co oni chcą tym podkreślić?” [WIDEO+AUDIO]

“Był jeden tylko zamiar: nie dopuścić do dewastacji tak ważnego miejsca dla naszego miasta, jakim jest Bazylika” – tak powiedział wtorkowy Gość Dnia Radia Zawiercie, Krzysztof Pałka, prezes Stowarzyszenia Zawierciańska Inicjatywa Narodowa. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

W poniedziałek 2 listopada w Sądzie Rejonowym w Częstochowie zapadł wyrok w sprawie Anny R., byłej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zapadl-wyrok-w-sprawie-bylej-dyrektor-pup-w-zawierciu-najbardziej-surowa-kare-zasadzono-dla-syna-bylej-szefowej-urzedu-pracy/

_

Noszenie maseczek to jedno z najważniejszych i najbardziej uniwersalnych obostrzeń – stało się ono swego rodzaju symbolem pandemii COVID-19. Powszechnie mówi się, że ogranicza ono rozprzestrzenianie się koronawirusa, jednak wielu uważa, że w rzeczywistości maseczki jedynie sprzyjają rozwojowi innych chorób, wynikających z częściowo zasłoniętych dróg oddechowych. Co na ten temat sądzą mieszkańcy Zawiercia?

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sonda-co-mieszkancy-zawiercia-mysla-o-noszeniu-maseczek-audio/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercie.pl

3 thoughts on “Krzysztof Pałka, Zawierciańska Inicjatywa Narodowa: “Chciałbym zapytać protestujących, co oni chcą tym podkreślić?” [WIDEO+AUDIO]

  1. Czy ktokolwiek w Zawierciu zdewastował kościół podvzas marszu i nie tylko? Ta wypowiedź to jakieś nieporozumienie. Byłam na wszystkich marszach i nie było ani jednego przypadku aby ktoś chciał zniszczyć kościół.
    Z drugiej strony ciekawi mnie w jaki sposób chcieli go bronić? Bijąc i kopiąc jak to miało miejsce w innych miastach? Takie zachowanie pod domem bożym nie przystoi “katolikom”

  2. Krzysiu jak ty mnie tym zaimponowałeś. Jesli masz jakąś kobietę to jej współczuję, że musi być z takim głąbem kapuścianym. Szkoda, ze jestes marionetka Janosik.

Leave a Comment