Zawierciańską codzienność i 2 lata kadencji – tym razem wyłącznie – Rady Miejskiej w Zawierciu komentował piątkowy Gość Dnia Radia Zawiercie, Krzysztof Peroń, prezes ARK Jobs i Zawierciańskiego Forum Pracodawców. Rozmawiał Paweł Kmiecik.
Posłuchajcie wywiadu:
_
_
Najnowsze wydanie “Wiadomości Zawierciańskich”. Oto co w gazecie.
Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/najnowsze-wydanie-wiadomosci-zawiercianskich-oto-co-gazecie-2/
_
Kolizja na ul. Wojska Polskiego: “Spojrzał w lusterko, widział, że jedzie ciężarówka i nie wyhamuje, zaczął zjeżdżać na pobocze, gdy w niego uderzyła”.
_
CRL z Zawiercia zorganizował konferencję “Zatrzymać mowę nienawiści.
Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zatrzymac-mowe-nienawisci-konferencja-online-o-walce-z-nienawiscia-audio/
_
PUK podpisał umowę ze schroniskiem. Po wielu miesiącach oczekiwania, licznych publikacjach w mediach i akcji “Murem za Schroniskiem”.
Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/puk-podpisal-umowe-ze-schroniskiem-po-wielu-miesiacach-oczekiwania-licznych-publikacjach-w-mediach-i-akcji-murem-za-schroniskiem/
_
PK
redakcja@zawiercianskie.pl