Jak Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach i radny Rady Powiatu Zawierciańskiego, skomentuje fakt zatrudnienia w jednostce starostwa bliskiej rodziny starosty? Pytał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 13 lutego, wschód słońca nastąpił o 06:58, zachód będzie miał miejsce o 16:56. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin i 58 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Prezydent Zawiercia w dniu 28 stycznia 2020 roku wydał zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego gminy Zawiercie w zakresie działania na rzecz osób zagrożonych lub dotkniętych ubóstwem i wykluczeniem społecznym polegającym na świadczeniu usług aktywnej integracji o charakterze zawodowym dla uczestników projektu “Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego” – kursy zawodowe i staże zawodowe. Zadanie ma zrealizować Stowarzyszenie Zawiercie OdNowa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/117-tys-zl-dla-stowarzyszenia-zawiercie-odnowa-um-prosimy-o-wskazanie-jaki-zwiazek-ze-stowarzyszeniem-wedlug-pana-ma-prezydent-zawiercia-lukasz-konarski/

Nowa jednostka organizacyjna Starostwa Powiatowego w Zawierciu, która ma odpowiadać m.in. za zamówienia publiczne dla starostwa i wszystkich jego jednostek (m.in. dla szpitala i szkół ponadpodstawowych) ma dyrektora. Została nim Patrycja Kowalska, członek bliskiej rodziny starosty zawierciańskiego Gabriela Dorsa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/osoba-bliskiej-rodziny-starosty-zawiercianskiego-zostala-dyrektorem-podlegajacego-pod-starostwo-centrum-uslug-wspolnych/

W środę 12 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się mecz Viret CMC Zawiercie – Stowarzyszenie Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Jedynka Myślenice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:22 (18:9).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/viret-cmc-zawiercie-sumks-jedynka-myslenice-wygrana-na-zakonczenie-rundy/

W środę 12 lutego Urząd Miejski w Zawierciu opublikował na swojej stronie internetowej informację o zaplanowanych na piątek 14 lutego konsultacjach społecznych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-walentynki-o-1800-przy-ul-marszalkowskiej-odbeda-sie-konsultacje-spoleczne-w-sprawie-zagospodarowania-budynku-dawnej-synagogi-plakat/

14 lutego, 2020

Written by:

1 Comment

  • Marian

    22/02/2020

    Takie pomysły łączenia działalności Szkół i Dróg to może być pomysł tylko Zarządu Powiatu Zawiercianskiego. Dziwi mnie decyzja Radnych którzy wyrazili na to zgodę!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *