Grzegorzowi Piłce, dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach i radnemu Rady Powiatu Zawierciańskiego zadaliśmy to samo pytanie, co rok temu. Więcej w wywiadzie z czwartkowym Gościem Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest czwartek 12 grudnia, wschód słońca nastąpił o 07:32, zachód będzie miał miejsce o 15:38. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 6 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W najnowszym papierowym wydaniu “Informatora Miejskiego” przygotowywanego przez Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Zawierciu na trzeciej stronie znalazł się tekst, w którym czytamy, że “Miasto może pochwalić się ponad 60 milionami złotych dotacji”. Sprawdziliśmy, o jakie pieniądze chodzi. Ta kwota wynosi 63 158 879,00 zł, pochodzi z dotacji na zadania zlecone z zakresu administracji rządowej i jest większa niż w roku 2019 w związku m.in. z rozszerzeniem świadczenia 500+ na pierwsze dziecko.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/informator-miejski-informuje-o-60-mln-zl-dotacji-dla-zawiercia-m-in-na-drogi-a-chodzi-o-rzadowe-pieniadze-m-in-na-500/

Wygraną 3:0 (25:21, 25:21, 25:18) zakończył się pierwszy mecz Jurajskich Rycerzy w europejskim pucharze Challenge Cup 2020, który odbył się w środę 11 grudnia w hali sportowej w Dąbrowie Górniczej. MVP spotkania został Alexandre Ferreira.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/pierwszy-mecz-aluronu-virtu-cmc-zawiercie-w-europejskim-pucharze-pewna-wygrana-z-hebarem-pazardzik-audio-zdjecia/

12 grudnia, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *