W latach 1982-1990 był prezydentem Zawiercia, od 1999 do 2001 przewodniczącym Rady Powiatu Zawierciańskiego, w latach 2002–2006 pełnił funkcję wicestarosty zawierciańskiego, a od 2006 do 2014 był wiceprzewodniczącym rady powiatu. Henryk Górny, bo o nim mowa, był dziś Gościem Dnia Radia Zawiercie. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 25 września, wschód słońca nastąpił o 06:30, zachód będzie miał miejsce o 18:37. Dzień potrwa 12 godzin i 7 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Szpitale powiatowe z Zawiercia, Myszkowa, Będzina i Czeladzi oraz Zagłębiowskie Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej podpisały porozumienie o współpracy w ramach programu S.O.S. Rak – Szpitali Onkologicznie Skoordynowanych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/szpital-powiatowy-w-zawierciu-w-programie-s-o-s-rak/

W piątek 13 września w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli WOM Katowice odbyło się podsumowanie I edycji projektu „#KOMÓRKOMANIA”, w którym uczestniczyło I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskieogo w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/i-lo-otrzymalo-certyfikat-dkms-slaskiej-szkoly-z-zyciem-zdjecia/

Ważna informacja dla kierowców: w poniedziałek 30 września tymczasowo zamknięty zostanie odcinek Drogi Wojewódzkiej nr 791 od Hotelu Villa Verde niemal do ronda w Myszkowie-Mrzygłodzie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/odcinek-dw791-bedzie-zamkniety-od-30-wrzesnia-do-20-grudnia-rozpoczyna-sie-inwestycja-zarzadu-drog-wojewodzkich-mapa/

We wtorek w godzinach od 10:00 do 13:00 w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbyły się targi pracy zorganizowane po raz trzecie przez Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-mok-u-odbyly-sie-targi-pracy-zdjecia/

25 września, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *