Dlaczego radny Henryk Mól zagłosował za podwyżką cen za śmieci mimo iż – jak sam podkreślał – nie spełniono jego prośby o przyjęcie uchwały tylko na pół roku? I dlaczego wyszedł tuż przed głosowaniem z sesji nadzwyczajnej w sprawie dyscyplinarnego zwolnienia radnej Ewy Mićki? Odpowiadał Henryk Mól, rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 11 grudnia, wschód słońca nastąpił o 07:31, zachód będzie miał miejsce o 15:38. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 7 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Ceniony aktor Marian Dziędziel, znany m.in. z ról w filmach Wojciecha Smarzowskiego, był we wtorek 10 grudnia 2019 roku gościem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu. Spotkanie to miało tytuł zaczerpnięty z filmu „Wesele” – „Trza być w butach na weselu”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/marian-dziedziel-w-miejskiej-i-powiatowej-bibliotece-publicznej-w-zawierciu-zdjecia/

11 grudnia 2019 w godzinach porannych doszło do zderzenia pociągu i samochodu osobowego przy ul. Mostowej w Zawierciu. Nikt nie ucierpiał.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zderzenie-pociagu-i-samochodu-osobowego-przy-ul-mostowej-w-zawierciu-zdjecia/

11 grudnia, 2019

Written by:

1 Comment

  • VIP

    14/12/2019

    Panie wszyscy mieszkańcy maja dosc tego co zrobiliscie z Zawierciem od 89 roku!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *