W środę 30 września odbyła się sesja Rady Miejskiej w Zawierciu. O komentarz posesyjny poprosiliśmy radnego Henryka Móla, przewodniczącego Komisji Społecznej. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W Szkole Podstawowej w Kroczycach zarządzono ewakuację w związku z mailem przesłanym wczoraj do placówki, w którym znalazła się informacja o podłożonej bombie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/ewakuacja-szkola-podstawowa-kroczyce-osp/

_

Jednym z tematów omawianych w trakcie sesji Rady Miejskiej w Zawierciu, która odbyła się w środę 30 września, była kwestia oczekującej na podpis umowy dzierżawy pomiędzy Schroniskiem dla zwierząt w Zawierciu a Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/umowa-puk-schronisko-zwierzat-w-zawierciu-nadal-bez-podpisu-prezydent-zawiercia-zastanowimy-sie-co-dalej/

_

Jacek Latko, dotychczasowy dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu został dziś nowym prezesem Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/jacek-latko-nowym-prezesem-przedsiebiorstwa-uslug-komunalnych-w-zawierciu-oto-pierwszy-komentarz-nowego-szefa-puku-audio/

_

PK
redakcja@zawiercianskie.pl
redakcja@radiozawiercianskie.pl

1 października, 2020

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *