O atmosferze w klubie, przygotowaniach do sezonu, zawierciańskich kibicach, a także o doświadczeniu zawodowym i znajomości języków obcych mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Igor Kolaković – nowy trener Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest poniedziałek 18 maja, wschód słońca nastąpił o 04:50, zachód będzie miał miejsce o 20:27. Dzień potrwa 15 godzin 37 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

15 maja w wieku 86 lat odszedł Bogdan Dworak – pisarz, poeta, gawędziarz, regionalista, znawca literatury, promotor młodych pisarzy, gospodarz “Czwartków Literackich” odbywających się w Klubie Novum, a także radny Rady Miejskiej w Zawierciu w latach 1990-1994 i od 2018 roku Honorowy Obywatel Miasta Zawiercie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmarl-bogdan-dworak-honorowy-obywatel-zawiercia/

_

W niedzielę 17 maja zmarł Jarosław Sochacki, prezes Stowarzyszenia Grupa Jura’PL i działacz społeczny. Informację przekazało stowarzyszenia na swoim profilu na Facebooku.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zmarl-prezes-zawiercianskiego-stowarzyszenia-grupa-jurapl-mial-48-lat/

W czwartek 21 maja o godzinie 21:00 rozpocznie się koncert online zespołu Oberschlesien z Zamku Ogrodzieniec.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/koncert-online-zespolu-oberschlesien-z-zamku-ogrodzieniec-zapowiedz/

_

Wracamy do tematu Schroniska dla Zwierząt w Zawierciu (szczegółowe informacje o sprawie można znaleźć TUTAJ). W piątek po południu odbyło się spotkanie przedstawicieli schroniska z prezydentem Zawiercia Łukaszem Konarskim, a także m.in. prezesami Zakładu Gospodarki Komunalnej i Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/przedstawiciele-schroniska-dla-zwierzat-spotkali-sie-z-prezydentem-i-m-in-prezesami-zgk-i-puk-zadne-z-tych-rozwiazan-i-nie-zabezpiecza-nas/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *