Czy Jakub Kosoń, młodzieżowy zastępca prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego nie żałuje rezygnacji w 2018 roku z prowadzenia założonego przez siebie portalu OtoZawiercie, czy zgadza się z zarzutami ze strony włodarza miasta o rzekomych manipulacjach Mediów Zawierciańskich oraz jakie powinny być jego zdaniem media lokalne? Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu: 

Dziś jest piątek 24 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:29, zachód będzie miał miejsce o 16:19. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 50 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Ciąg dalszy sprawy z marca 2019 roku dotyczącej pijanej sędzi z Zawiercia, która wjechała w drzewo i uciekła z miejsca zdarzenia. Wobec sędzi Sądu Rejonowego w Zawierciu Małgorzaty M.-N. wniesiono akt oskarżenia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/jest-akt-oskarzenia-wobec-sedzi-z-zawiercia-ktora-pijana-wjechala-w-drzewo-zawiercie-w-programie-tvp-kasta/

Biuro Prasowe sieci Biedronka poinformowało, że od niedzieli 26 stycznia 2020 roku czasowo nieczynny będzie sklep przy ul. Bohaterów Westerplatte 33 w Zawierciu (osiedle Żabki).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/od-niedzieli-26-stycznia-biedronka-na-zabkach-w-zawierciu-bedzie-czasowo-nieczynna-remont-potrwa-do-marca/

Gościem Dnia Radia Zawiercie w czwartek 23 stycznia był Piotr Czarnojańczyk (Zawierciańska OdNowa prezydenta Łukasza Konarskiego), członek zarządu powiatu zawierciańskiego. W trakcie wywiadu mówił m.in. o poprzednich prezydentach Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/gosc-dnia-radia-zawiercie-m-in-o-witoldzie-grimie-to-bylo-pokolenie-wstecz-komentarz-bylego-prezydenta-zawiercia/

W najbliższą sobotę 25 stycznia w Galerii Sztuki Współczesnej BWA przy ul. Szpitalnej 34 w Olkuszu odbędzie się spotkanie z Kamilem Pietrzykiem, prezenterem prowadzącym codzienne pasma poranne i popołudniowe w Radiu Zawiercie, a także autorem audycji “Rockopietrze” w każdy poniedziałek o 19:00 oraz współautorem “Muzyka dla (d)ucha” współprowadzonej z Michałem Rusem, również w poniedziałki o 20:00.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/olkusz-spotkanie-autorskie-z-kamilem-pietrzykiem-redaktorem-radia-zawiercie-plakat/

24 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *