“Nie było poklepywania się po plecach” – mówił Jakub Żurek w Radiu Zawiercie, znajomy Kamila Stanka, właściciela pumy Nubii, który pomagał mu w akcji trwającej od piątku do niedzieli 10-12 lipca. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest środa 22 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:55, zachód będzie miał miejsce o 20:41. Dzień potrwa 15 godzin i 46 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W dniach 17-21 sierpnia w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej (gmina Kroczyce) odbędzie się kolejna edycja festiwalu fotograficznego organizowanego przez Jurassic Photo Team.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/juz-wkrotce-vii-letni-festiwal-fotograficzny-photo-summer-day-plakat/

_

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otwarła oferty  na zaprojektowanie obwodnic dla Kroczyc, Pradeł oraz Szczekocin i Goleniów w ciągu Drogi Krajowej nr 78.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/gddkia-otwarlo-oferty-na-projekty-3-obwodnic-kroczyc-pradel-oraz-szczekocin-i-goleniow/

_

We wtorek 21 lipca w Sądzie Rejonowym w Zawierciu odbyła się kolejna rozprawa z powództwa Magdaleny Pasierb, byłej sekretarz miasta Zawiercie w kadencji 2014-2018, wobec Urzędu Miejskiego w Zawierciu. Jest to jedna z kilku spraw wytoczonych wobec władz miasta przez osoby zwalniane ze stanowisk kierowniczych (również m.in. przez byłą główną księgową MOPS-u, w sprawie której zasądzono wypłacenie jej przez urząd ponad 24 tys. zł, trwa apelacja w tej sprawie, a także byłego dyrektora ZGM).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sprawa-urzad-miejski-w-zawierciu-byla-sekretarz-nadal-bez-rozstrzygniecia-we-wtorek-odbyla-sie-kolejna-rozprawa/

_

redakcja@zawiercianskie.pl

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *