1% to niewiele, ale dla organizacji pozarządowych może oznaczać bardzo dużo. Do przekazywania jednego procenta podatku przy składaniu PIT-ów zachęcał Janusz Bieńkowski, prezes Centrum Rozwoju Lokalnego. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 18 lutego, wschód słońca nastąpił o 06:51, zachód będzie miał miejsce o 17:02. Dzień potrwa 10 godzin i 11 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w Zawierciu poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że z początkiem roku szkolnego 2020/2021 otwiera klasy sportowe o profilu tanecznym.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sp2-w-zawierciu-zamierza-otworzyc-klase-sportowa-o-profilu-tanecznym/

W dniach 28 lutego-1 marca w Kroczycach odbędzie się 7 Jurajski Festiwal Fotograficzny. Jedną z prelegentek będzie Lidia Popiel, żona Bogusława Lindy.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/zona-boguslawa-lindy-i-mistrzostwie-fotografii-w-kroczycach-odbedzie-sie-7-jurajski-festiwal-fotograficzny-plakat/

Czas na składanie ofert w ramach przetargu o nazwie “Opracowanie projektów wykonawczych i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn.: „Rewitalizacja i odbudowa częściowo nieczynnej linii kolejowej nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie” miał zakończyć się 21 listopada 2019 roku. Postępowanie zostało przedłużone. Powód? Sprzeciw mieszkańców.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/odbudowa-linii-kolejowej-zawiercie-tarnowskie-gory-przedluzono-przetarg-bo-mieszkancy-zazadali-przepustow-dla-zwierzat/

Aluron Virtu CMC Zawiercie w niedzielę 16 lutego rozegrał kolejny mecz w PlusLidze. Tym razem w swojej hali podjął Jastrzębski Węgiel. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 (21:25, 19:25, 28:26, 25:23, 15:11).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/aluron-virtu-cmc-zawiercie-jastrzebski-wegiel-jurajscy-rycerze-przegrywali-02-a-wygrali-32-komentarz-trenera-zdjecia/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *