Dziś o “Dawnym Zawierciu”, czyli kalendarzu i albumie Centrum Rozwoju Lokalnego (CRL). Choć wydawanym również przez jeszcze jedną organizację pozarządową z Zawiercia. Gościem Dnia Radia Zawiercie w czwartek był prezes CRL Janusz Bieńkowski. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

W każdy czwartek na antenie Radia Zawiercie po godzinie 10:15 emitowany jest również program Miasta i Gminy Łazy – “Echa Łaz” (zapraszamy wszystkie gminy do identycznej współpracy na zasadzie barteru – promocja za promocję). Tym razem w audycji gościł Krystian Osys, prezes grupy Zawierciańskie Klasyki:

Dziś jest czwartek 7 listopada, wschód słońca nastąpił o 06:40, zachód będzie miał miejsce o 16:10. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin i 30 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Od ubiegłorocznych wyborów samorządowych minął nieco ponad rok. Sprawdziliśmy, kto znalazł zatrudnienie w urzędowych strukturach miasta z osób kandydujących z list komitetu wyborczego prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/kto-dostal-prace-po-wyborach-komitet-konarski-zawiercianska-odnowa-w-strukturach-miasta/

Grupa 11 radnych Rady Miejskiej w Zawierciu wydała dziś oświadczenie dotyczące Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie.

Więcej: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/11-zawiercianskich-radnych-wydalo-oswiadczenie-nie-zlikwidowalismy-mlodziezowej-rady-miasta-zawiercie-mrm/

Dzień po sesji Rady Miejskiej w Zawierciu, w trakcie której podjęta została uchwała uchylająca uchwałę ustanawiającą Młodzieżową Radę Miasta Zawiercie (więcej informacji TUTAJ) prezydent Zawiercia Łukasz Konarski wydał zarządzenie o powołaniu Zawierciańskiego Forum Młodzieży.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/prezydent-powolal-zawiercianskie-forum-mlodziezy-do-18-listopada-trwa-nabor-plakat/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *