O prawie 1,7 mln zł z 4 dotacji, projektach realizowanych przez organizację oraz związkach z polityką mówił Janusz Bieńkowski, prezes Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest wtorek 10 września, wschód słońca nastąpił o 06:07, zachód będzie miał miejsce o 19:10. Dzień potrwa 13 godzin i 3 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W sobotę 7 września odbyła się konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie. W jej trakcie premier Mateusz Morawiecki zapowiadał utworzenie tzw. funduszu 100 obwodnic. Mówił również o Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/premier-morawiecki-wspomnial-o-obwodnicy-zawiercia-w-trakcie-sobotniej-konwencji-w-lublinie/

Szpital Powiatowy w Zawierciu organizuje bezpłatne konsultacje okulistyczne w kierunku zaćmy, a także zachęca do skorzystania z bezpłatnej kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym w ramach Programu badań przesiewowych raka jelita grubego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/bezplatne-badania-w-szpitalu-na-obecnosc-zacmy-i-kolonoskopia/

W sobotę 28 września w Siewierzu odbędzie się Międzypowiatowa Spartakiada Sportów Rekreacyjnych, z której dochód zostanie przeznaczony dla 5-letniej Lenki Jałowiec z Zawiercia.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/miedzypowiatowa-spartakiada-sportow-rekreacyjnych-dla-lenki-jalowiec-plakat/

W czwartek 19 września do Włodowic przyjedzie znany benedyktyn, o. Leon Knabit.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/o-leon-knabit-przyjedzie-do-wlodowic-zapowiedz/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *