W przyszłym tygodniu w Zawierciu rozpocznie się I Festiwal Wiesława Ochmana. O pomyśle jego organizacji oraz o tym, co nas czeka w dniach od 3 do 6 października opowiedział Jarosław Świtała, choreograf, tancerz i reżyser. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś w audycji “Echa Łaz” gościł nadkom. Paweł Komenda, zastępca naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, który mówił o wydarzeniu zaplanowanym na  4 października w Hutkach-Kankach:

Pamiętacie sprawę 21-letniej Pauliny, która w marcu po nocy spędzonej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Powiatowego w Zawierciu trafiła w krytycznym stanie do szpitala w Katowicach? W środę 25 września urodziła dziecko.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dzis-urodzila-dziecko-21-latka-ktora-po-nocy-w-zawiercianskim-sor-ze-trafila-w-ciezkim-stanie-do-szpitala-w-katowicach/

Sesja Rady Miejskiej w Zawierciu: radny miejski o politykach PO: “Żadna z tych mord nie zrobiła nic dla Zawiercia”. Aluron Virtu CMC otrzyma około 80 tys. zł.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/sesja-radny-miejski-o-politykach-po-zadna-z-tych-mord-nie-zrobila-nic-dla-zawiercia-aluron-virtu-cmc-otrzyma-ok-80-tys-zl-zdjecia/

Dziś Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/dzis-europejski-dzien-bez-ofiar-smiertelnych-na-drogach/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *