Dlaczego radna Joanna Janik-Jaworska zakończyła współpracę z Centrum Rozwoju Lokalnego? I co teraz zawodowo (i nie tylko) zamierza? Prośby o komentarz do styczniowej sesji nie brakło. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 4 lutego, wschód słońca nastąpił o 07:15, zachód będzie miał miejsce o 16:38. Dzień potrwa 9 godzin i 23 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Największe i kolejne branżowe media (biznes.interia.pl, finanse.wp.pl, forbes.pl, wiadomoscihandlowe.pl) piszą o tym, że firma Tesco szuka kupca na sieć swoich sklepów w Polsce. W połowie 2019 roku spółka ogłosiła, że skupia się na supermarketach, a hipermarkety idą na sprzedaż. Redakcja Mediów Zawierciańskich zwróciła się do Tesco z pytaniem, czy planowane są zmiany w funkcjonowaniu marketów w Porębie i Zawierciu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/tesco-zamyka-hipermarkety-polsce-sklepy-w-porebie-i-zawierciu-jak-na-razie-bez-zmian/

Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowało dziesięć porad dla rodziców związanych z bezpieczeństwem dzieci.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/crl-uczy-rodzicow-10-porad-policjanta-wideo/

Gala Laureatów Zawiercia była organizowana w Zawierciu od około dziesięciu lat. Jej ostatnia edycja odbyła się w kwietniu 2018 roku. Co dalej z inicjatywą?

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/kultura/co-dalej-z-gala-laureatow-zawiercia-pracujemy-nad-nowa-formula-tego-wydarzenia-to-odpowiedz-z-czerwca-2019-r/

Written by:

1 Comment

  • ZuZu

    05/02/2020

    Na dzielni! Nasza Ty 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *