O Bocianówce, zjeździe z obwodnicy do centrum Zawiercia i planach budowy w naszym mieście instalacji do produkcji paliwa alternatywnego RDF przez firmę Fortum pytaliśmy Joannę Janik-Jaworską, radną Rady Miejskiej w Zawierciu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

oraz zobaczcie wywiad w wersji wideo:

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

O sprawie napisał portal zawiercie.naszemiasto.pl. Na terenie nieruchomości przy ul. Leśnej w Zawierciu znaleziono metalowe beczki z farbami i rozpuszczalnikami. Jak poinformował Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach, nie stanowią one zagrożenia dla środowiska.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/niebezpieczne-odpady-przy-ul-lesnej-w-zawierciu-ogledziny-nie-wykazaly-przedostania-sie-odpadow-poza-hale-magazynowa-do-srodowiska/

_

W niedzielę 20 września odbył się mecz pomiędzy Klubem Piłkarskim Warta Zawiercie a Rakowem Częstochowa. Walka między drużynami zakończyła się remisem 1:1.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/warta-zremisowala-z-rakowem-czestochowa/

_

Mecz KS Viret CMC Zawiercie – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zakończył się wynikiem 23:24 (15:12).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/ks-viret-cmc-zawiercie-mks-olimpia-medex-piekary-slaskie-zawiercianie-do-ostatnich-sekund-walczyli-o-korzystny-wynik/

_

21 września, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *