W niedzielę 8 listopada odbędzie się mecz pomiędzy Aluronem CMC Warta Zawiercie a VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30 i rozegrany zostanie na Arenie Ursynów w Warszawie.

Dyrektor Działu Komunikacji Aluron CMC Warta Zawiercie Michał Kwietko-Bębnowski podkreśla, że dla Jurajskich Rycerzy będzie to doświadczenie o tyle nowe, że po raz pierwszy od bardzo dawna drużyna zagra po prawie miesięcznej przerwie, związanej m.in. z wykryciem wśród jej członków przypadków zakażeń koronawirusem:

_

Dyrektor Michał Kwietko-Bębnowski zaznacza jednocześnie, że choć VERVA Warszawa to silny przeciwnik, ciężko przewidzieć wynik starcia ze względu na straty poniesione po obu stronach w wyniku zakażeń:

_

Poprzedni mecz z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który miał zostać rozegrany we wtorek 3 listopada, został odwołany w związku z pojawieniem się objawów wskazujących na zakażenie koronawirusem w drużynie przeciwnej. Jego nowy termin ma zostać ogłoszony już wkrótce. Zgodnie z terminarzem meczów, po starciu z VERVĄ Warszawa Jurajscy Rycerze mają się zmierzyć z Treflem Gdańsk 15 listopada oraz Jastrzębskim Węgiel 20 listopada.

Mecz będzie transmitowany na antenie Radia Zawiercie. Początek w niedzielę 8 listopada o godzinie 20:00 od Studia przedmeczowego.

MS
Fot. Aluron CMC Warta Zawiercie

6 listopada, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *