Tematem głównym rozmowy z Karolem Hadrychem – m.in. radnym powiatowym, kierownikiem w MOK-u w Łazach i przedstawicielem Stowarzyszenia Studio Art – było wydarzenia organizowane przez tę ostatnią instytucję: “Jura senior festival”. Nie mogliśmy jednak nie zapytać o kopalnię cynku i ołowiu. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest wtorek 1 października, wschód słońca nastąpił o 06:40, zachód będzie miał miejsce o 18:23. Dzień potrwa 11 godzin i 43 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W ubiegłym tygodniu odbyła się sesja Rady Miasta i Gminy Łazy, w której uczestniczyła grupa mieszkańców gminy wyrażających sprzeciw wobec planów budowy kopalni cynku i ołowiu.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/sesja-rady-w-lazach-mieszkancy-przeciw-kopalni-wkrotce-spotkania-rathdowney-w-ogrodziencu-lazach-porebie-i-zawierciu/

W piątek 20 września dzieci z Przedszkola nr 8 “Bajkoludki” w Zawierciu uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji “Sprzątanie świata”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/przedszkole-nr-8-w-zawierciu-uczestniczylo-w-akcji-sprzatanie-swiata/

1 października, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *