O aktualnej sytuacji Hotelu Zawiercie oraz branży hotelarskiej w czasie pandemii koronawirusa mówił na antenie Radia Zawiercie dyrektor Hotelu Zawiercie – Karol Nawrotek. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu: 

_

Dziś jest czwartek 30 kwietnia, wschód słońca nastąpił o 05:19, zachód będzie miał miejsce o 20:00. Dzień potrwa 14 godzin i 41 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

W środę 29 kwietnia nad wieloma miejscowościami województwa śląskiego przeszły intensywne burze. W powiecie zawierciańskim doszło do 3 zdarzeń, w których interweniowała straż pożarna.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/ulewy-i-burze-w-regionie-w-powiecie-zawiercianskim-3-interwencje-strazy-pozarnej/

W środę 29 kwietnia premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski zwołali konferencję prasową, w trakcie której poinformowali o zdjęciu części ograniczeń nałożonych w związku z koronawirusem.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/premier-od-4-maja-otwarte-hotele-galerie-handlowe-muzea-i-biblioteki-mozliwa-rehabilitacja-od-6-maja-zlobki-i-przedszkola-audio/

_

Jak informuje ministerstwo zdrowia liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 12 640. Od wcześniejszego komunikatu  wzrosła również liczba zgonów – do 624.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/koronawirus-informacje-z-powiatu-zawiercianskiego/102-kolejne-zakazenia-koronawirusem-w-woj-slaskim-w-tym-5-w-powiecie-zawiercianskim-w-szczecinie-zmarla-31-letnia-kobieta/

_

30 kwietnia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *