O stresie towarzyszącym przy prowadzeniu audycji, o ciekawych wspomnieniach dotyczących “Sport Week” i Radia Zawiercie, a także o fascynacji sportem mówił w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem Karol Piotrowski, który w czasie wakacji we wtorki o godzinie 19:00 prowadzi w Radiu Zawiercie audycję “Sport Week”.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest czwartek 16 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:48, zachód będzie miał miejsce o 20:47. Dzień potrwa 15 godzin i 59 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

We wtorek 30 czerwca Fundacja Media Zawierciańskie wydała pierwszy numer bezpłatnej gazety “Wiadomości Zawierciańskie”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/pierwsze-wydanie-wiadomosci-zawiercianskich-co-w-gazecie/

_

W czerwcu portal zawiercianskie.pl informował o tym, że w wakacje w Zawierciu będzie kręcony film z gwiazdorską obsadą, do którego producenci szukają mieszkania z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku (więcej informacji TUTAJ). Filmem tym będzie “Gierek”, w którym zagrają m.in. Małgorzata Kożuchowska i Michał Koterski.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercie-jednym-miast-w-ktorych-bedzie-krecony-film-gierek-zagraja-w-nim-m-in-malgorzata-kozuchowska-michal-koterski-i-rafal-zawierucha/

_

Pamiętacie Waleczną Lenkę? To 6-letnia Lenka Jałowiec z Zawiercia cierpiąca na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Właśnie rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na jej rehabilitację.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/rozpoczela-sie-zbiorka-na-roczna-rehabilitacje-walecznej-lenki-czyli-6-letniej-zawiercianki-cierpiacej-na-dzieciece-porazenie-mozgowe-czterokonczynowe/

_

Wakacyjna ramówka Radia Zawiercie wchodzi w życie od poniedziałku 29 czerwca.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zobaczcie-letnia-ramowke-radio-zawiercie/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *