II Zlot Zawierciańskich Adopciaków i II Jurajski Dogtrekking – to wydarzenia objęte patronatem medialnym Mediów Zawierciańskich, na które zaprosiła Karolina Kuwaczka z Klubu Sportów Psich Zaprzęgów “Latające Psy”. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie wywiadu:

_

Dziś jest wtorek 21 lipca, wschód słońca nastąpił o 04:54, zachód będzie miał miejsce o 20:42. Dzień potrwa 15 godzin i 48 minut.

_

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

_

Redakcja Mediów Zawierciańskich przesłała nowopowołanej wiceprezydent Zawiercia Małgorzacie Benc kilka pytań dotyczących jej opinii na sprawy miasta i plany na swoją działalność. Oto odpowiedzi (przesłane w poniedziałek 20 lipca o godzinie 13:00).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/co-malgorzata-benc-mysli-o-remoncie-dawnej-synagogi-czym-sie-bedzie-zajmowala-i-jakie-ma-plany-7-pytan-do-nowej-wiceprezydent/

_

W dniach 17-21 sierpnia w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej (gmina Kroczyce) odbędzie się kolejna edycja festiwalu fotograficznego organizowanego przez Jurassic Photo Team.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/juz-wkrotce-vii-letni-festiwal-fotograficzny-photo-summer-day-plakat/

_

Prawdopodobnie pod koniec sierpnia 2020 roku zostanie otwarty Park Handlowy “Rynek” przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu (koło Lidla).

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/parku-handlowym-rynek-zawierciu-powstanie-sklep-sinsay-otwarcie-juz-wkrotce/

_

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *