Pochodząca z Pradeł w gminie Kroczyce Kaśka Sochacka nie zapomina o swoich korzeniach. O tym, jak i kiedy z Kasi stała się Kaśką, jak często wraca w rodzinne strony i jakie ma muzyczne plany na przyszłość wokalistka mówiła w rozmowie z Pawłem Kmiecikiem.

Posłuchajcie wywiadu:

Dziś jest środa 29 stycznia, wschód słońca nastąpił o 07:23, zachód będzie miał miejsce o 16:27. Dzień potrwa dokładnie 9 godzin 4 minuty.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

Od środy 29 stycznia 2020 roku nie można bezpłatnie parkować na parkingu koło galerii handlowej DL Shopping Center Zawiercie przy ul. Leśnej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/koniec-bezplatnego-parkowania-kolo-dl-shopping-center-na-ul-lesnej-10-w-zawierciu-firma-zamontowala-parkomat/

W poniedziałek 27 stycznia Gościem Dnia Radia Zawiercie była Teresa Mucha-Popiel, radna Rady Powiatu Zawierciańskiego obecnej kadencji i min. zastępca prezydenta Zawiercia Witolda Grima w latach 2017-2018. W trakcie wywiadu powiedziała o prezydencie Zawiercia Łukaszu Konarskim, że w jego działaniach jest “za dużo zabawy, za mało działań inwestycyjnych”.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/teresa-mucha-popiel-o-prezydencie-zawiercia-za-duzo-zabawy-za-malo-dzialan-inwestycyjnych-oto-odpowiedz-urzedu/

We wtorek 28 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej “Centrum” w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie prasowe z udziałem prezesa klubu oraz zawodników. W środę w dąbrowskiej hali odbędzie się kolejny mecz Jurajskich Rycerzy w ramach europejskiego Pucharu Challenge.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/sport/prezes-aluron-virtu-cmc-zawiercie-o-odejsciu-michala-masnego-z-zespolu-audio/

We wtorek 28 stycznia w Domu Rzemiosła w Zawierciu odbyło się spotkanie Zawierciańskiego Forum Pracodawców. Podobne spotkanie z inicjatywy prezydenta Zawiercia odbyło się w poniedziałek 27 stycznia, redakcja Mediów Zawierciańskich nie otrzymała zaproszenia na spotkanie w magistracie.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/w-domu-rzemiosla-w-zawierciu-odbylo-sie-noworoczne-spotkanie-przedsiebiorcow-zdjecia/

29 stycznia, 2020

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *