Czy negatywne informacje o Stowarzyszeniu “Wiosna” zaszkodziły “Szlachetnej Paczce”? Jak wygląda działalność akcji w naszym rejonie? Oraz – co najważniejsze – jak można pomóc potrzebującym rodzinom i osobom żyjącym samotnie? O tym mówiła Katarzyna Ferdyn, lider akcji w rejonie Zawiercie-Poręba-Łazy. Rozmawiał Paweł Kmiecik.

Posłuchajcie rozmowy:

Dziś jest poniedziałek 18 listopada, wschód słońca nastąpił o 06:59, zachód będzie miał miejsce o 15:54. Dzień potrwa dokładnie 8 godzin i 55 minut.

SKRÓT INFORMACJI Z PORTALU ZAWIERCIANSKIE.PL

W piątek 15 listopada Urząd Miasta i Gminy Szczekociny opublikował na swojej stronie internetowej informację z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. Budowa sieci wodociągowej wraz z obiektami i infrastrukturą towarzyszącą sieci w Szczekocinach, rejon ulic: Głowackiego, Wodzickiego, Grochowskiego, Kilińskiego, Mostowej, Żeromskiego, Krakowskiej, Strażackiej, Saneckiego, Nadrzecznej, Kościelnej, Pl. Tadeusza Kościuszki, Wesołej, Polnej, Śląskiej, Przemysłowej, Cmentarnej i Konopnickiej.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/powiat/dwie-firmy-chca-wybudowac-wodociagi-w-szczekocinach-oferty-nie-przekraczaja-kwoty-przygotowanej-przez-gmine/

W niedzielę 17 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury “Centrum” w Zawierciu odbył się Koncert patriotyczno-niepodległościowy “Pamięć i Tożsamość” w wykonaniu lidera zespołu Contra Mundum Norberta “Smoły” Smolińskiego.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/koncert-patriotyczno-niedpodleglosciowy-pamiec-i-tozsamosc-w-mok-u-zdjecia/

W niedzielę 17 listopada nad zalewem koło Karczmy Czarci Młyn w Zawierciu odbyło się rozpoczęcie sezonu 2019/2020 Zawierciańskiego Klubu Morsa.

Więcej informacji: http://zawiercianskie.pl/aktualnosci/zawiercianski-klub-morsa-rozpoczal-sezon-2019-2020-zdjecia/

18 listopada, 2019

Written by:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *